محمدرضا دشتی اردکانی برای سومین دوره،رئیس کانون سردفتران ودفتریاران شد

محمدرضا دشتی اردکانی برای سومین دوره،رئیس کانون سردفتران ودفتریاران شد

در نخستین جلسه از چهارمین دوره هیات مدیره کانون سردفتران و دفتریاران، محمدرضا دشتی اردکانی برای سومین بار به عنوان رئیس هیات مدیره کانون سردفتران و دفتریاران انتخاب شد.

 به گزارش پایگاه اطلاع ­رسانی کانون سردفتران و دفتریاران، نخستین جلسه از چهارمین دوره هیات مدیره کانون سردفتران و دفتریاران عصر امروز چهارشنبه، 28 فروردین 1392 در محل این کانون برگزار و در ابتدا، رای­ گیری برای انتخاب رئیس هیات مدیره به عمل آمد که محمدرضا دشتی اردکانی از سوی هیات مدیره برای تصدی این مسئولیت انتخاب شد.

 در ادامه جلسه، رای­ گیری برای انتخاب نایب­ رئیس هیات مدیره انجام شد که مسلم آقاصفری علی­ رغم کسب اتفاق آراء جهت تصدی این سمت، از این مسئولیت استعفاء و با رای­ گیری مجدد، احمدعلی سیروس به عنوان نایب­ رئیس هیات مدیره کانون سردفتران و دفتریاران انتخاب شد.

 همچنین در این جلسه، محمد عظیمیان به عنوان خزانه­ دار و محمد گودرزی به عنوان دبیر هیات مدیره انتخاب شدند.

 خاطرنشان می­ شود براساس تفویض اختیار رئیس قوه قضائیه، ابلاغ هیئت مدیره­­ دوره چهارم، ازسوی دکتر احمد تویسرکانی معاون قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، صادر و اعضای هیات مدیره کانون در جلسه مورخ 26 فروردین با حضور روسای کانون­ ها و جوامع سردفتری کشور معارفه و ابلاغ خود را دریافت کردند.

منبع : سایت کانون سردفتران تهران

/ 1 نظر / 20 بازدید
يعقوب رحماني سردفتر12مرند

خداآفريده برارياست فقط ولي رئيس نان به نرخ روزخور