پاسخگویی تلفنی در ساعات اداری جهت رفع ابهامات مودیان مالیات بر ارزش افزوده

سازمان امور مالیاتی کشور با شماره تلفن های 7-88920415 همه روزه در ساعات اداری آماده پاسخگویی به سوالات و رفع ابهامات مودیان مالیات بر ارزش افزوده است.
 
به گزارش روابط عمومی کانون سردفتران و دفتریاران، به نقل از سایت رسانه مالیاتی ایران، سازمان امور مالیاتی کشور، به منظور آموزش مستمر مودیان این قانون وب سایت WWW.VAT.IR را به شکلی جامع و منسجم راه اندازی کرده که مجموعه ای از بخشنامه ها، گزارش ها و اطلاعیه ها، گزارش های تخصصی، نمودارهای آموزشی به صورت سیر عملیات مالیات بر ارزش افزوده، آخرین اخبار و ... را در دسترس عموم قرار می دهد. همچنین شماره تلفن های 7-88920415 همه روزه در ساعات اداری آماده پاسخگویی به سوالات و رفع ابهامات مودیان مالیات بر ارزش افزوده است.
 
این سازمان، همچنین جهت برگزاری دوره های آموزشی به صورت رایگان و در صورت اعلام نیاز اصناف کشور، اعلام آمادگی کرده است.
 
سازمان امور مالیاتی کشور به منظور اطلاع رسانی بهنگام و موثر به مشمولین مراحل مختلف قانون مالیات بر ارزش افزوده، از طریق صدا و سیما و مطبوعات کشور اقدام به برگزاری میزگردهای تلویزیونی، نشست های مطبوعاتی و درج اخبار و گزارش های با موضوع مالیات بر ارزش افزوده در جراید کشور کرده و همچنین مجموعه ای از کتاب ها، مقالات، بروشورها و کتابچه های راهنمای تخصصی را منتشر کرده است.
 
/ 2 نظر / 29 بازدید
نشریه ندای وطن

سلام آدرس شما به لینک سایت ندای وطن اضافه شد.

كاظم خواجه اي از بهاباد

سلام علي آقا وبلاگ خوبي داريد انشاءالله هميشه موفق باشيد به وبلاگ ما هم يه سر بزنيد خوشحال ميشيم