فرزند شهید محراب و امام جمعه یزد "محمدعلی صدوقی" دار فانی را وداع گفت.

"العلما باقون مابقی الدهر اعیانهم مفقوده و امثالهم فی قلوب موجوده"
 خبر ارتحال نماینده ولی فقیه در استان ، امام جمعه یزد و یادگار سومین شهید محراب دیارمان ، حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج شیخ محمد علی صدوقی ، مردم دارالعباده و دارالعلم یزد را سخت متاثر و متالم ساخت.
آن فقید سعید که قریب به 23 سال امامت جمعه این دیار را برعهده داشت همواره می کوشید تا با روئی گشاده و تواضعی مثال زدنی گره از کار مردم به ویژه نیازمندان بگشاید و البته در این راه از هیچ کوششی فروگذار نکرد.تاریخ همچنان حضور فعال آن یادگار شهید محراب را در کنار بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) چه در پاریس و چه در قم و تهران را به یاد دارد که با یاری شهیدآیت الله صدوقی(ره) به هدایت جریانات منتهی به انقلاب اسلامی در دیار یزد کمک شایانی می کرد.
مرحو م صدوقی پیشتاز بسیاری از امور خیر  همچون کمک به نیازمندان و ایتام و.... در استان یزد بود که این مهم نیز در حافظه مردم استان یزد ماندگار خواهد ماند. ایشان بعد از رحلت امام راحل عظیم الشأن(ره) همواره  در کنار رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) و مطیع معظم له بود.

این مصیبت غم انگیز را به رهبر معظم انقلاب،بیت مکرم ایشان،طلاب و روحانیون حوزه علمیه و مردم داغدار استان تسلیت گفته ، از درگاه خداوند متعال برای آن بزرگوار علو درجات و برای عموم بازماندگان صبر جزیل مسئلت می نمایم..

/ 2 نظر / 17 بازدید
محمد پورغلامی

سلام امروز من با لینک جلاد های عجیب همراهی کن جالب ولی زیبا نیست اگه دلشو نداری نبین http://mohammadporgholami.persianblog.ir

آزاد

سلام دوست گرامی ، با یک مطلب جدید بروز هستم ، فرصت داشتید خوشحال می شوم یک سری بزنید. موفق و سربلند باشید چشمه ریگی | http://blog.cheshmehregi.com/