سال نو مبارک

ای تغییر دهنده دلها و دیده‏ها / ای مدبر شب و روز  / ای گرداننده سال و حالت ها / بگردان حال ما را به نیکوترین حال

بنام خدای خالق زیبایی هاکه خود زیبایی مطلق است. خدای طراوت وسرسبزی و شکوفه و نور. خدایی که انسان را خلق کرد و اشرف مخلوقاتش قرار داد. خدایی که به انسان کرامت و عزت داد و به او توان اندیشیدن داد تاجهان خود راچنان بسازد که لایق اوست. جهانی عاری از کینه و دشمنی، جهانی پر از عدالت و لبریز از امید ، جهانی که همچون بهار به سمت تحقق زیبایی ها می رود.

طلیعه بهار امسال مزین شده است به نام برترین بانوی جهان زهرای اطهر، حضرت فاطمه ، بنابراین پاکی زهرا با طراوت بهار پیوند خورده تا سالی پر از امید و پاکیزگی و پاکدامنی را برایمان به ارمغان بیاورد و سایه پر مهر فرزندش امام زمان (عج) که نوید بخش عدالت است بر این سرزمین مستدام باشد و رشته الفت مردم غیورش با امامت و ولایت محکم تر گردد.

 

بارالها! در آستانه سال نو به عظمت وبزرگی و جلالت قسم می دهم که بر عظمت و جلال و شکوه کشور من بیفزا، در سال 94 به ما توفیق بیشتر برای خدمت،عقل و تدبیر صحیح تر برای گفتگوی بهتر، رحمت و محبت برای همدلی و همزبانی، نور برای روشنی جان ودل، سعه صدر برای وسعت نظر، قدرشناسی برای حمایت از خادمان و خیرخواهان و درستکاران، صحت وجودبرای خدمت به مردم، کشور و خانواده مان، برکت در کارها، ظفر بر دشمنان جمهوری اسلامی، توفیق علم اندوزی و کسب دانش، موفقیت در پژوهش و تحقیق و از همه مهم تر، صحیح دیدن، صحیح اندیشیدن، صحیح گفتن، صحیح نوشتن و صحیح رفتار کردن را به همه ما عطا فرما. اینجانب (ضمن عرض معذرت بابت تاخیر در پیام تبریک )باتبریک مجدد فرا رسیدن سال نو برهمه همکاران وخانواده های آنان از خداوند متعال توفیق خدمت وسلامتی همه را مسئلت دارم.

 

/ 1 نظر / 38 بازدید
دفتر یار

با سلام سال نو شما هم مبارک باشد تازه وبلاگ شما رو پیدا کردم . امیدوارم بتونیم همکاری کنیم . یه سوالی داشتم حق الثبت اسناد غیر مالی وگواهی امضا تغییر کرده .؟